Další mistrovská sezóna (FOTO UVNITŘ!)

26.04.2015 19:48

Zejména zásluhou fantastické třetí čtvrtiny získáváme jubilejní desátý mistrovský titul!!!. Opět se nám povedl úvod utkání, v páté minutě vedeme 12 : 3. Pak jsme neproměnili dvě jasné podkošové situace a hosté toho dokonale využili a vyhráli první čtvrtinu. Od prvních minut druhé desetiminutovky jsme se vrátili k naší hře z úvodu utkání, zejména se nám začala dařit střelba za tři body a rychlá hra do soupeřova koše. Třetí hrací období pak definitivně rozhodlo zápas, když jsme hostům nasázeli sedm trojek z osmi pokusů. Před poslední čtvrtinou tak vedeme o 22 bodů, a protože až do šesté minuty posledního hracího období hráči Slavoje rozdíl ve skóre nesnížili (89 : 65), bylo jasné, že mužstvo SLUNETY získá další titul vítěze Severočeské ligy. Posledních osm bodů hostů znamenalo již jen korekci výsledku, ale nijak neohrozilo naše vítězné kolečko bezprostředně po závěrečném hvizdu rozhodčích. Pochvalu zaslouží všichni hráči, zejména za výbornou střelbu za tři body (15 úspěšných trojkových pokusů) a za precizní obranu, speciálně pak obranný doskok, v němž tvrdil muziku zvláště Tonda Pištěcký.

Záznam utkání na TVCOM naleznete ZDE.

SLUNETA Ústí nad Labem -  Slavoj BK Litoměřice „C“  89 : 73 (19 : 21, 27 : 18, 34 : 19, 9 : 15)

SLUNETA: Stavěl 19 (5 x 3, 4/2), Pištěcký 17 (2 x 3, 9/5), Feigl 14 (2 x 3), Fiala 14 (4 x 3), Zajíc 12 (7/6), Žalud 9 (2 x 3, 2/1), Výborný 4, Bartoš 0, Andrenacci 0, Mudroch 0

TH: 22/14 (63,7%)

Litoměřice: Šotnar 12, Krupka 11, Radimský 10, Vakrčka a Chlupsa po 8,….

TH: 22/16 (72,7%)

Rozhodčí: Poživil, Baudyš