Další dva body

06.03.2016 20:48

Porážíme posílené Teplice a vedeme finálovou skupinu Severočeské ligy. Hosté přijeli i s Tomášem Eisnerem (přestup ze Slavoje Litoměřice) a v první čtvrtině byli lepším týmem. Náš celek měl opět pomalejší rozjezd, ale ve druhé desetiminutovce jsme výrazně přidali v obraně a začali otáčet výsledek v náš prospěch. Tepličtí ani po poločase nesložili zbraně a náš náskok opět stáhli (9. minuta třetí čtvrtiny 54 : 51). V poslední minutě skóroval pouze náš tým a po vstřelených šesti bodech jsme před závěrečným hracím obdobím vedli o devět bodů. Tento náskok jsme ještě navýšili v posledních dvou minutách utkání na konečných 12 bodů. Záznam utkání na TVCOM.cz je ZDE.

K dalšímu zápasu zajíždíme na palubovku Basket Academy Louny, které jsou spolu s námi dalším neporaženým týmem nadstavby, když 2x vyhrály, a to v Teplicích a Mostě. Hraje se v pátek 18.3.2016 od 19,30 na 4.ZŠ, Přemyslovců 2209, Louny.

SLUNETA Ústí nad Labem – BK Teplice 74 : 62 (16 : 20, 23 : 8, 21 : 23, 14 : 11)

SLUNETA: Pištěcký 17 (2 x 3, 8/7), Zajíc 15 (10/7), Stavěl 15 (1 x 3, 2/2), Feigl 12 (2 x 3, 3/2), Výborný 9 (1 x 3, 2/2), Vorlíček 6 (2/2), Bartoš 0, Fiala 0, Andrenacci 0

TH: 27/22 (81,5%)

Teplice: Eisner T. 18, Einer P. 12, Kubizňák 11, Havelka a Wiedner po 6,...

TH: 13/9 (69,2%)

Rozhodčí: Šikner, Mašek