Chybí pára

18.11.2009 09:55

V dalším kole Severočeské ligy jsme již počtvrté z pěti utkání zajížděli na palubovku soupeře, přičemž nám chyběla hned čtveřice hráčů základní sestavy: Zajíc, Mrázek, Žalud a Bína. V prvním poločase se nám dařilo eliminovat rychlé protiútoky soupeře a sami jsme zakončovali z dobrých pozic. Ve druhé půli na nás domácí tým vlétl jako uragán a velmi rychle si vytvořil dvouciferný náskok, který v pohodě udržoval do konce zápasu. Ukazuje se, že zatím s druhými poločasy máme problém a to zejména s fyzičkou a do dalších utkání s tím musíme něco udělat. Za náš tým se poprvé po přestupu z USK Ústí n. L. představil Ondra Matys a nepodal vůbec špatný výkon.

Statistika:

BK Děčín-Juniorka - SLUNETA Ústí nad Labem 97 : 81 (23 : 22, 17 : 23, 31 : 18, 26 : 18)

Juniorka: Bažant 20, Malý 19, Unar 10, Šittich 10....

SLUNETA: Freiesleben 36 (2x3, 6/4), Feigl 18 (10/8), Pecina 7 (4/3), Matys 6 (2/2), Stavěl 5 (6/3), Andrenacci 4, Fiala 3 (2/1), Vágner 2, Bár 0, Zikmund 0
TH: 34/23 (67,6%)