Cenné vítězství

06.10.2012 21:48

Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání a průběh zápasu to potvrdil. Domácí nás chtěli po dlouhé době porazit, vždyť naposledy se jim to podařilo v sezóně 2008/09. Náš tým vstoupil do utkání nesoustředěně a soupeř šel celkem hladce do vedení. Postupně jsme se dostali do hry a začalo se nám dařit v útoku i obraně, takže první poločas jsme vyhráli o jeden bod. V druhé části utkání tepličtí zkoušeli osobní i zónovou obranu a taky zónový presing, ale nám se střelecky dařilo a zároveň jsme hráli velmi trpělivě. Výsledkem bylo vedení až o 11 bodů dvě minuty před koncem utkání. V posledních vteřinách domácí upravili výsledek, přičemž o lepší se připravili zejména mizerným proměňováním trestných hodů (32/16). Náš celek je po třech kolech bez porážky první a zároveň tímto vítězstvím popřál k narozeninám naší fanynce Barboře.

BK Teplice „B“ -  SLUNETA Ústí nad Labem 71 : 76 (21 : 17, 20 : 25, 12 : 19, 18 : 15)

Teplice: Klemsa 17, Kadeřábek 14, Szabo 12, Filev 6,….

SLUNETA: Stavěl 19 (3 x 3, 8/6), Zajíc 18 (2 x 3, 4/4), Feigl 14 (1 x 3, 8/5), Výborný 8 (1 x 3, 4/3), Žalud 5 (5/3), Krombholz 5 (1 x 3), Pecina 4 (1/0), Andrenacci 3 (1 x 3), Vágner 0

TH: 30/21 (70,0 %)

Rozhodčí: Anton, Pešek (oba rozhodovali s přehledem)