BNK Most je vítězně za námi

29.01.2012 20:45

Páteční utkání jsme dotáhli do vítězného konce, ale o kvalitní sportovní podívané se rozhodně mluvit nedá. Náš výkon navázal na ten z utkání s Varnsdorfem, ale díky horší kvalitě soupeře měl tento zápas vítězný konec pro náš tým. Vstup do utkání jsme měli opět špatný a první čtvrtinu jsme prohráli 9:18. Popisovat náladu týmu v této chvíli by bylo asi zbytečné. Druhá čtvrtina byla z naší strany mnohem lepší. Celoplošná agresivní obrana nám přinesla několik získaných míčů a snadné koše z rychlého protiútoku. Dovolili jsme tak soupěři v tomto hracím období dát pouze 2 body a poločasové skóre bylo 28:20. Do druhé poloviny zápasu jsme bohužel nepotvrdili zlepšený výkon a rozdíl ve skóre byl stále okolo 2-6 bodů. Na záčátku poslední čtvrtiny šli hosté dokonce po trojce do vedení 50:49 a čekalo nás perných 9 minut hry. Hosté se drželi stále na dostřel a ještě 2 minuty před koncem svítilo na ukazateli 64:62. Závěrečná bodová šňůra 8:2 však přece jen soupeře zlomila a stanovila konečný výsledek na 72:64. Další utkání je pro nás velmi důležité, zajíždíme na palubovku vedoucího celku soutěže Baníku Most.

SLUNETA Ústí nad Labem - BNK Most 72:64 (9:18,28:20,49:47)

SLUNETA: Stavěl 23 (3x3,7/2), Zajíc 11 (1x3,6/4), Malatinec 10 (4/2), Bednář 7 (1x3), Feigl 6, Bartoš 6 (6/4), Výborný 4, Fiala 3 (1x3), Kromholz 0, Zikmund 0
TH: 23/12 (52,1 %)

BNK Most: Plodek 23, Tůma 14, Novák 14

Rozhodovali: Výborný st., Nesper (rozhodovali s přehledem)