Bez komplikací

17.02.2014 15:55

Spravení nálady po nepovedeném domácím utkání s Děčínem, zlepšená výkonnost a vylepšení skóre, to vše pro nás znamenal zápas s céčkem Litoměřic.  Vyrovnaná první čtvrtina, jasná druhá desetiminutovka pro náš celek. Dařila se nám střelba a rychlé zakončení do soupeřova koše. Po prostřídání v druhé půli, soupeř ještě vycítil příležitost ke zkorigování výsledku, když stáhl náš náskok v deváté minutě třetího hracího období na dvanáct bodů (50 : 62). Naši borci však žádné drama nepřipustili a na hřišti Slavoje jsme získali třináctou výhru v soutěži.

Další utkání nás čeká v pátek 21.2.2014 s Basket Academy Louny. Pokud v tomto zápase zvítězíme, pak bez ohledu na výsledky posledního kola, vyhrajeme základní část Severočeské ligy. Utkání začne ve SPORTCENTRU SLUNETA ve 20,00.

Slavoj BK Litoměřice „C“  -  SLUNETA Ústí nad Labem 67 : 92 (20 : 26, 9 : 23, 21 : 15, 17 : 28)

Litoměřice: Teichert 18, Hrubý 9, Košárek 9, Chlupsa 7, Vrána 7,….

TH: 18/9 (50,0%)

SLUNETA: Hrubý 26 (10/8), Pištěcký 15 (1 x 3, 13/6), Feigl 11 (1 x 3),  Bejček 11 (1 x 3), Výborný 10 (2 x 3, 2/0), Andrenacci 5 (1 x 3), Fiala 5 (1 x 3), Vágner 4, Zajíc 3 (1/1), Bartoš 2 (2/2), Pecina 0

TH: 28/17 (60,7%)

Rozhodčí: Anton, Dorník