Bereme třetí místo

15.09.2014 19:33

Vítězství z minulého roku jsme bohužel v desátém ročníku AUTOMATION Cupu neobhájili. Skončili jsme třetí, když v semifinále bylo nad naše síly mužstvo Jeny. Vzhledem k mnohým omluvám jsme absolvovali turnaj v kombinované sestavě, konkrétně ve spolupráci s naší juniorkou (SLUNETA USK). Vyhráli jsme s přehledem základní skupinu a čtvrtfinálové utkání s mladíky s Drážďan. Semifinále se nám příliš nevyvedlo, zklamala nás zejména střelba ze střední a dlouhé vzdálenosti. Nicméně zápas o třetí místo byl plně v naší režii a soupeře jsme od prvních minut jasně přehrávali. Náš tým byl úspěšný i v individuální disciplíně, ve vyřazovací soutěži ve střelbě trestných hodů, kterou vyhrál David Pokorný. Každé utkání turnaje se hrálo na 2 x 10 minut hrubého času, vyjma timeoutů a posledních dvou minut druhé půle. Turnaj byl výborně organizován a zajištěn, za což patří organizátorům z SV Automation velký dík. Další info naleznete ZDE.