Ani podruhé to nevyšlo

03.02.2013 17:02

I po druhé v letošním ročníku Severočeské ligy prohráváme s týmem USK. Domácí mladíci na nás vlétli bez respektu a v první půli nás jasně přehráli (v 7. minutě druhé čtvrtiny byl stav 41:19). Ke konci druhého hracího období jsme mírně snížili rozdíl ve skóre a odvrátili tak hrozící debakl. Po důrazném pohovoru během poločasové přestávky se na hřiště vrátil úplně jiný tým. Hýřili jsme aktivitou a snižovali náskok domácích (58:50 na konci třetí čtvrtiny). Dobře jsme zahájili i poslední čtvrtinu, v druhé minutě je na časomíře stav 60:56. V tu chvíli mají domácí útok, který dobře bráníme, ale s klaksonem 24 vteřin dává šťastnou trojku Beneš. Domácí nám opět o pár bodíků odskakují a přestože se ještě několikrát přibližujeme na dostřel, nadšeně hrající tým USK si již vítězství vzít nenechá. Zápas se plné hale musel líbit a je jen škoda nepovedené první půle a slabých trestných hodů. Nejlepšími hráči utkání byli Marek Vorlíček a za náš tým Petr Feigl.

V dalším kole budeme v pátek 15.2.2013 od 20,00 na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA hostit druhý tým tabulky TJ Slovan Varnsdorf.

USK Slávie Ústí nad Labem -  SLUNETA Ústí nad Labem 80 : 69 (24 : 13, 21 : 14, 13 : 23, 22 : 19)

USK: Vorlíček 24, Banýr 13, Hendrich 11, Beneš 9...

TH: 28/16 (57,1 %)

SLUNETA: Feigl 21 (6/3), Zajíc 16 (1 x 3, 6/5), Stavěl 9 (1 x 3, 8/4), Bartoš 9 (4/3), Žalud 6 (4/2), Výborný 5 (1 x 3, 6/2), Bár 2, Andrenacci 1 (2/1), Pecina 0

TH: 36/20 (55,5 %)

Rozhodčí: Eisner (s přehledem), Dub (bohužel na obě strany slabé)